Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 409 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip

Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip

Harrojeni dashurinëDec. 25, 2013Denmark124 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një mbrëmje të ftohtë dimri, beqari i pashëm Seligman (Stellan Skarsgård) gjen Joe (Charlotte Gainsbourg) duke u derdhur në një rrugicë pasi ishte rrahur. Ai vendos ta marrë atë në banesën e tij, ku ai i mjekon plagët dhe fillon ta pyesë për jetën e saj. Me kujdes, Seligman e gjen veten duke dëgjuar fjalët e Joe, duke synuar të rrëfejë shëmbëlltyrën e saj erotike në tetë kapituj të ndryshëm, që nga lindja deri në atë moment. Shumëplanëshe dhe plot anekdota, Joe është një ekzistencë e përbërë nga takime dhe aksidente, me episode dhe dëshira të pamoralshme për të kënaqur, nga konflikte dhe kërkesa jokonvencionale.

Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Nymphomaniac: Vol. II
Vlerësimi IMDb 6.7 88,186 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 2,218 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Stargirl (2020) me Titra Shqip
Slender Man (2018) me Titra Shqip
Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster (2004) me Dublim Shqip
Diana (2018) me Titra Shqip
Synchronicity (2015) me Titra Shqip
Below Her Mouth (2017) me Titra Shqip
The Shawshank Redemption (1994) me Titra Shqip
Dirty Dancing: Havana Nights (2004) me Titra Shqip
Funny People (2009) me Titra Shqip
Moxie 2021
The Penitent Thief (2021) me Titra Shqip
Apostle (2018) me Titra Shqip