Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip

Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip

Harrojeni dashurinëDec. 25, 2013Denmark118 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një burrë me emrin Seligman gjen një grua të plagosur të lodhur në një rrugicë dhe ai e sjell atë në shtëpi. Ajo i thotë se quhet Joe dhe është nimfomane. Joe tregon jetën e saj dhe përvojat seksuale me qindra burra që kur ishte një adoleshente e re ndërsa Seligman tregon për hobet e tij, të tilla si peshkimi me mizë, leximi i numrave të Fibonacit ose dëgjimi i muzikës.

Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Nymphomaniac: Vol. I
Vlerësimi IMDb 6.9 118,482 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 2,547 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time (2021) me Titra Shqip
The Double (2014) me Titra Shqip
Judas and the Black Messiah 2021
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
Step Up 3D (2010) me Titra Shqip
Monster’s Ball 2001
Barbershop 2: Back in Business 2004
Skater Girl (2021) me Titra Shqip
A Quiet Place Part II 2021 me Titra Shqip
The Priest 2021
Don’t Tell a Soul (2020)