Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 342 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip

Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip

Harrojeni dashurinëDec. 25, 2013Denmark118 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një burrë me emrin Seligman gjen një grua të plagosur të lodhur në një rrugicë dhe ai e sjell atë në shtëpi. Ajo i thotë se quhet Joe dhe është nimfomane. Joe tregon jetën e saj dhe përvojat seksuale me qindra burra që kur ishte një adoleshente e re ndërsa Seligman tregon për hobet e tij, të tilla si peshkimi me mizë, leximi i numrave të Fibonacit ose dëgjimi i muzikës.

Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Nymphomaniac: Vol. I
Vlerësimi IMDb 6.9 118,482 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 2,547 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Passengers (2008) me Titra Shqip
The 33 (2015) me Titra Shqip
Palmer (2021)
A Writer’s Odyssey 2021
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
Atonement (2007) me Titra Shqip
Sleepy Hollow (1999) me Titra Shqip
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
Bonnie & Bonnie 2019
Apostle (2018) me Titra Shqip
Space Sweepers 2021
The Last Thing He Wanted (2020) me Titra Shqip