Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Novocaine (2001) me Titra Shqip

Novocaine (2001) me Titra Shqip

Nov. 23, 2001USA95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Frank, pronar i një praktike të themeluar mirë dentare, po kalon mirë: puna po shkon shumë mirë dhe ai është i lumtur të fejohet me higjenisten Jean. Pastaj, një ditë të mallkuar, Susan hyn në jetën e tij të organizuar në mënyrë perfekte, një paciente e re joshëse që ka një pasion të shfrenuar për qetësuesit e dhimbjeve. Në një kohë shumë të shkurtër, bota e Frankut po shkatërrohet …

Novocaine (2001) me Titra Shqip
Novocaine (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Novocaine
Vlerësimi IMDb 5.8 10,957 vota
Vlerësimi TMDb 6 101 vota

Regjizori

David Atkins
Regjizori

Aktorët

Steve Martin isFrank Sangster
Frank Sangster
Laura Dern isJean Noble
Jean Noble
JoBe Cerny isPharmacist Wayne Ponze
Pharmacist Wayne Ponze
Elias Koteas isHarlan Sangster
Harlan Sangster
Yasen Peyankov is'Sunshine Lounge' Bartender
'Sunshine Lounge' Bartender
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sweet Carolina (2021) me Titra Shqip
Mr. Nice (2010) me Titra Shqip
Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip
The Shawshank Redemption (1994) me Titra Shqip
Interview with a Hitman (2012) me Titra Shqip
Austin Powers in Goldmember 2002
Ant-Man and the Wasp 2018
Waar (2013)
The Bourne Legacy 2012
A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
Doomsdayer 2001
Stowaway 2021