Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Not Another Teen Movie (2001) me Titra Shqip

Not Another Teen Movie (2001) me Titra Shqip

Ata ju shërbyen Mëngjesin. Ata ju dhanë Tortë. Tani do të merren me fytyrën tuaj.Dec. 07, 2001USA89 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Janey Briggs është një artiste aspirante, e cila është e margjinalizuar nga shokët e saj të klasës vetëm sepse mban syze dhe sepse këmbëngul të veshë rrobat e saj të njollosura përjetësisht. Jake Wyler nga ana tjetër është një student atletik dhe i dashur nga i gjithë kolegji. Problemi fillon kur Jake vë një bast për ta bërë mbretëreshën e ballos Xhejnin.

Not Another Teen Movie (2001) me Titra Shqip
Not Another Teen Movie (2001) me Titra Shqip
Not Another Teen Movie (2001) me Titra Shqip
Not Another Teen Movie (2001) me Titra Shqip
Not Another Teen Movie (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Not Another Teen Movie
Vlerësimi IMDb 5.7 101,264 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 1,460 vota

Regjizori

Aktorët

Chyler Leigh isJaney Briggs
Janey Briggs
Chris Evans isJake Wyler
Jake Wyler
Jaime Pressly isPriscilla
Priscilla
Mia Kirshner isCatherine Wyler
Catherine Wyler
Lacey Chabert isAmanda Becker
Amanda Becker
Samaire Armstrong isKara Fratelli
Kara Fratelli
Mr. T isThe Wise Janitor
The Wise Janitor
Molly Ringwald isFlight Attendant
Flight Attendant
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Alex & Emma 2003
How Much Do You Love Me? (2005) me Titra Shqip
City Lights (1931) me Titra Shqip
Peter Rabbit 2: The Runaway (2021) me Titra Shqip
A Burlesque on Carmen (1915) me Titra Shqip
Love Spreads (2021) me Titra Shqip
Extinct (2021) me Titra Shqip
Paint 2020
Piranha 3D (2010) me Titra Shqip
Jolt (2021) me Titra Shqip
Detective Chinatown 2 (2018) me Titra Shqip
Gintama: The Very Final (2021) me Titra Shqip