Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
North Hollywood (2021) me Titra Shqip

North Hollywood (2021) me Titra Shqip

Apr. 08, 2021USA93 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Michael u rrit në lagjen North Hollywood dhe do të donte të ndiqte ëndrrën e tij të patinazhit për t’u bërë një patinator profesionist. Nga ana tjetër, babai i tij dëshiron që ai të shkoj në kolegj. Vetëm njëri nga të dy do të fitojë.

North Hollywood (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal North Hollywood
Vlerësimi IMDb 6.2 864 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 3 vota

Regjizori

Mikey Alfred
Regjizori

Aktorët

Blake Anderson isSchool Security Guard #1
School Security Guard #1
Sophia Bui isRachel Stand-In
Rachel Stand-In
Arsenio Castellanos isSecurity Guard #2
Security Guard #2
Jason Dill isFather Mahoney
Father Mahoney
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Austin Powers: International Man of Mystery 1997
Before the Fire (2020)
Paper Lives 2021
Idiocracy 2006
Barbershop 2: Back in Business 2004
The Prom 2020
Mama Weed (2020)
Sherlock: The Abominable Bride 2016 me Titra Shqip
Rush Hour 3 2007
School’s Out Forever 2021
The Clovehitch Killer (2018)
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip