Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 254 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Nobody 2021 me Titra Shqip

Nobody 2021 me Titra Shqip

Asnjëherë mos nënvlerësoni askënd.Mar. 26, 2021United States92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nobody 2021 me Titra Shqip

Hutch Mansell, një baba periferik, që askush nuk e pëfill, – një “askush”. Kur dy hajdutë hyjnë në shtëpinë e tij një natë, zemërimi i panjohur i Hutch-it që rritet është ndezur dhe e shtyn atë në një rrugë brutale që do të zbulojë sekretet e errëta që ai luftoi për të lënë pas.

Nobody 2021 me Titra Shqip
Nobody 2021 me Titra Shqip
Nobody 2021 me Titra Shqip
Nobody 2021 me Titra Shqip
Nobody 2021 me Titra Shqip
Nobody 2021 me Titra Shqip
Nobody 2021 me Titra Shqip
Nobody 2021 me Titra Shqip
Nobody 2021 me Titra Shqip
Titulli origjinal Nobody
Vlerësimi IMDb 7.4 95,023 vota
Vlerësimi TMDb 8.4 1,980 vota

Regjizori

Aktorët

Bob Odenkirk isHutch Mansell
Hutch Mansell
Aleksey Serebryakov isYulian Kuznetsov
Yulian Kuznetsov
Connie Nielsen isBecca Mansell
Becca Mansell
Christopher Lloyd isDavid Mansell
David Mansell
Michael Ironside isEddie Williams
Eddie Williams
RZA isHarry Mansell
Harry Mansell
Colin Salmon isThe Barber
The Barber
Billy MacLellan isCharlie Williams
Charlie Williams
Gage Munroe isBlake Mansell
Blake Mansell
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cosmic Sin 2021
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009
Wrong Turn 3: Left for Dead 2009 me Titra Shqip
Body Brokers (2021) me Titra Shqip
Jakob’s Wife 2021
Baby Money (2021) me Titra Shqip
Savage 2019
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Mafia Inc. (2020) me Titra Shqip
The Wolverine 2013
The Accountant (2016) me Titra Shqip
The Little Things (2021)