Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Nobel Son (2007) me Titra Shqip

Nobel Son (2007) me Titra Shqip

Mbani sytë nga çmimi.Apr. 28, 2007United States110 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Barkley Michaelson (Bryan Greenberg) po lufton shumë për të përfunduar studimet dhe për të fituar doktoraturën e lakmuar kur babait të tij Eli Michaelson (Alan Rickman) i jepet Çmimi Nobel në Kimi. Egoja e babait, tashmë e prirur për vetëvlerësim, zgjerohet në një mënyrë të turpshme, duke provokuar reagimet e gruas së tij Sarah (Mary Steenburgen), një psikiatëre, tashmë jashtëzakonisht e mërzitur nga pasioni i burrit të saj për arratisjet, të cilat nuk fshihen kurrë. Tensionet dalin në sipërfaqe kur Barkley, në prag të Çmimit Nobel, rrëmbehet nga dy të këqij që kërkojnë një shpërblim prej dy milion dollarësh (shuma e çmimit), të cilat babai i tij nuk pranon të paguajë.

Nobel Son (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Nobel Son
Vlerësimi IMDb 6.2 5,673 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 82 vota

Regjizori

Aktorët

Alan Rickman isEli Michaelson
Eli Michaelson
Bryan Greenberg isBarkley Michaelson
Barkley Michaelson
Shawn Hatosy isThaddeus James
Thaddeus James
Eliza Dushku isCity Hall
City Hall
Bill Pullman isDet. Max Mariner
Det. Max Mariner
Mary Steenburgen isSarah Michaelson
Sarah Michaelson
Ted Danson isHarvey Parrish
Harvey Parrish
Ernie Hudson isSgt. Bill Canega
Sgt. Bill Canega
Lindy Booth isBeth Chapman
Beth Chapman
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Last Shift 2020
Coming 2 America 2021
Come and See 1985
Back to School (2019) me Titra Shqip
What Happened to Mr Cha? (2021) me Titra Shqip
Romeo Must Die 2000
Initiation (2021)
Serial Killer 1 (2015) me Titra Shqip
The Intern – A Summer of Lust (2019) me Titra Shqip
Anton (2021) me Titra Shqip
Fatherhood (2021) me Titra Shqip
City Lights (1931) me Titra Shqip