Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 133 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
No Sudden Move (2021) me Titra Shqip

No Sudden Move (2021) me Titra Shqip

Besimi është një konfigurim.Jun. 24, 2021United States115 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitet 1950 në Detroit, Afrikano-Amerikani Curt Goyns sapo doli nga burgu dhe është përsëri në telashe. Kështu ai e pranon punën e ofruar nga ndërmjetësi i paskrupullt Jones: së bashku me Ronald Russo, i cili nuk e fsheh zhgënjimin e tij për të punuar së bashku me një njeri të zi si Curt., Ai duhet të “kujdeset” për fëmijët dhe gruan e Matt Wertz, një drejtues i nivelit mesatar i GM, ndërsa Charley, një partner i tretë, e shoqëron atë në zyrë për të marrë një dokument. Sidoqoftë, asgjë nuk do të shkojë siç është planifikuar kur dokumenti nuk gjendet në vendin e tij.

No Sudden Move (2021) me Titra Shqip
No Sudden Move (2021) me Titra Shqip
No Sudden Move (2021) me Titra Shqip
No Sudden Move (2021) me Titra Shqip
No Sudden Move (2021) me Titra Shqip
No Sudden Move (2021) me Titra Shqip
No Sudden Move (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal No Sudden Move
Vlerësimi IMDb 7.7 49 vota
Vlerësimi TMDb 7 43 vota

Regjizori

Aktorët

Don Cheadle isCurtis 'Curt' Goynes
Curtis 'Curt' Goynes
Benicio del Toro isRonald Russo
Ronald Russo
David Harbour isMatt Wertz
Matt Wertz
Ray Liotta isFrank Capelli
Frank Capelli
Jon Hamm isDet. Joe Finney
Det. Joe Finney
Brendan Fraser isDoug Jones
Doug Jones
Amy Seimetz isMary Wertz
Mary Wertz
Julia Fox isVanessa Capelli
Vanessa Capelli
Frankie Shaw isPaula Cole
Paula Cole
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Twist (2021) me Titra Shqip
An Act of War (2015) me Titra Shqip
Payback 2021
Young & Beautiful (2013) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin: The Beginning (2021) me Titra Shqip
T2 Trainspotting (2017) me Titra Shqip
After We Fell (2021) me Titra Shqip
Irreversible (2002) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
9 Songs (2004) me Titra Shqip
Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip
300: Rise of an Empire 2014