Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
No Strings Attached (2011) me Titra Shqip

No Strings Attached (2011) me Titra Shqip

Friendship has its benefits.Jan. 21, 2011United States107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Emma (Natalie Portman) dhe Adam (Ashton Kutcher) janë dy miq të vjetër që takohen në mënyrë sporadike këtu dhe atje. Një ditë Adami zbulon se ish-i i tij tani është fejuar me babanë e tij. Kjo e shqetëson atë, kështu që ai dehet dhe përfundon në shtëpinë e Emës, ku të dy bëjnë seks të nesërmen në mëngjes kur zgjohen. Ata kënaqen me të dhe lind një marrëdhënie mjaft “fizike”, ku ndjenjat duhet të mbahen larg, me marrëveshje të ndërsjellë.

No Strings Attached (2011) me Titra Shqip
No Strings Attached (2011) me Titra Shqip
No Strings Attached (2011) me Titra Shqip
No Strings Attached (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal No Strings Attached
Vlerësimi IMDb 6.2 217,417 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 3,703 vota

Regjizori

Ivan Reitman
Regjizori

Aktorët

Natalie Portman isEmma Kurtzman
Emma Kurtzman
Ashton Kutcher isAdam Franklin
Adam Franklin
Kevin Kline isAlvin Franklin
Alvin Franklin
Cary Elwes isDr. Stephen Metzner
Dr. Stephen Metzner
Olivia Thirlby isKatie Kurtzman
Katie Kurtzman
Ludacris isWallace
Wallace
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Gorgeous 1999 me Titra Shqip
Grimm (2003) me Titra Shqip
Evil Dead II 1987 me titra shqip
Cruella (2021) me Titra Shqip
Blind Dating 2006 me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
Not Another Teen Movie (2001) me Titra Shqip
Barbershop: The Next Cut 2016
Half Brothers (2020)
One More Kiss 1999
Robin Hood: Prince of Thieves (1991) me Titra Shqip
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip