Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
No Retreat, No Surrender 2: Raging Thunder (1987) me Titra Shqip

No Retreat, No Surrender 2: Raging Thunder (1987) me Titra Shqip

Nuk është ndeshje e përsëritur, është luftë!Nov. 05, 1987Hong Kong104 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Scott Wilde, një mjeshtër i ri i arteve marciale, udhëton në Kamboxhia për të gjetur të dashurën e tij atje. Ndërsa të dy qëndrojnë në një hotel të shkatërruar, vajza është rrëmbyer nga ushtarët në shërbim të Yuri, një gjeneral sadist dhe i pamëshirshëm rus. Scott raporton incidentin tek autoritetet lokale, të cilët, megjithatë, e shoqërojnë atë në aeroport për ta detyruar të kthehet në SHBA. Falë aftësive të tij atletike, Scott arrin të shpëtojë dhe shkon në kërkim të të dashurës së tij. Në këtë ai gjen ndihmën e një shoku të tij të vjetër, Mac dhe Terry, një instruktor shumë i aftë i arteve marciale.

No Retreat, No Surrender 2: Raging Thunder (1987) me Titra Shqip
No Retreat, No Surrender 2: Raging Thunder (1987) me Titra Shqip
Titulli origjinal No Retreat, No Surrender 2: Raging Thunder
Vlerësimi IMDb 5.1 1,695 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 47 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Madison 2001
Bandidos (1967) me Titra Shqip
The Beast 2020
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Trigger Point 2021
Locked In (2021)
Waar (2013)
Raiders of the Lost Ark 1981
Jumper 2008
F9 (2021) me Titra Shqip
Gorgeous 1999 me Titra Shqip
Terminator Genisys 2015