Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 47 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.ws
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
No One Gets Out Alive (2021) me Titra Shqip

No One Gets Out Alive (2021) me Titra Shqip

Mos u mundoni të largoheni. Vetëm do t'i përkeqësosh gjërat.Sep. 29, 2021Romania85 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E dëshpëruar dhe pa dokumente, një grua meksikane zhvendoset në një azil të shkatërruar në Cleveland. Aty do të fillojnë situata shqetësuese dhe vizione për të me të cilat ajo do të duhet të merret.

No One Gets Out Alive (2021) me Titra Shqip
No One Gets Out Alive (2021) me Titra Shqip
No One Gets Out Alive (2021) me Titra Shqip
No One Gets Out Alive (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal No One Gets Out Alive
Vlerësimi IMDb 5.3 5,481 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 155 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Gone Girl (2014) me Titra Shqip
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip
Spontaneous (2020) me Titra Shqip
Out of Death (2021) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Happily 2021
Hannibal Rising 2007
Survive the Game (2021) me Titra Shqip
The Girl on the Train (2021) me Titra Shqip
4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip
Escape Room (2017) me Titra Shqip
Dragon Wars (2007) me Titra Shqip