Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 46 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2mixdrop.to
  • Server 3evoload.io
  • Server 4fcom
No Man’s Land 2021

No Man’s Land 2021

The only way back is to cross the line.Jan. 22, 2021Mexico114 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një natë vonë, Bill Greer dhe djali i tij Jackson patrullojnë në fermën e tyre kur Jackson vret aksidentalisht një djalë emigrant meksikan. Kur Bill përpiqet të marrë fajin për djalin e tij, Jackson ikën në jug me kalë, duke u bërë një “i huaj i paligjshëm” gringo në Meksikë. I ndjekur nga Texas Rangers dhe federatat Meksikane, Jackson udhëton nëpër Meksikë për të kërkuar falje nga babai i djalit të vdekur vetëm për të rënë në dashuri me vendin që ai ishte mësuar të urrente.

No Man’s Land 2021
No Man’s Land 2021
No Man’s Land 2021
No Man’s Land 2021
Titulli origjinal No Man's Land
Vlerësimi IMDb 5.1 408 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 8 vota

Regjizori

Conor Allyn
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

News of the World 2020
The Return of Ringo 1965
A Sky Full of Stars for a Roof 1968
She was the Deputy’s Wife 2021
The Searchers 1956
A Fistful of Dollars 1964
High Ground (2020)
Nomadland 2020
A Pistol for Ringo 1965
Tex and the Lord of the Deep (1985) me Titra Shqip
The Good, the Bad and the Ugly 1966 me Titra Shqip
For a Few Extra Dollars 1966