Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
No Man’s Land (2001) me Titra Shqip

No Man’s Land (2001) me Titra Shqip

Shumë mund të ndodhin mes rreshtaveSep. 08, 2001BE98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bosnjë, 1993: Ciki dhe Nino, dy ushtarë, i pari boshnjak dhe i dyti serb, janë të izoluar në tokën e askujt që ndan linjat e armikut. Ndërsa të dy përpiqen të gjejnë një zgjidhje për problemin e tyre, një helmetë blu franceze organizon t’i ndihmojë ata duke shkelur urdhrat e eprorëve të tij. Ciki ka një problem më shumë:  duhet të çlirojë një shok që është shtrirë në një minë. Televizionet e shfrytëzojnë situatën dhe e bëjnë emision mediatik.

No Man’s Land (2001) me Titra Shqip
No Man’s Land (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal No Man's Land
Vlerësimi IMDb 7.9 46,196 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 312 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pompei (2020) me Titra Shqip
Lolita (1997) me Titra Shqip
Madras Cafe (2013) me Titra Shqip
Clean Hands (2015) me Titra Shqip
Showgirls (1995) me Titra Shqip
Sentinelle 2021
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull 2008
Dangerous (2021) me Titra Shqip
Blue Crush (2002) me Titra Shqip
Little Miss Sunshine (2006) me Titra Shqip
Transformers: The Last Knight 2017
Infinite (2021) me Titra Shqip