Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Ninja Assassin (2009) me Titra Shqip

Ninja Assassin (2009) me Titra Shqip

Mos kini frikë nga arma, por nga dora që e përdor atë.Sep. 29, 2009Germany99 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Raizo u kap në rrugë si fëmijë dhe u rrit në klanin e fuqishëm dhe sekret Ozunu, një sekt vrasësish të udhëhequr nga Takeshi i pamëshirshëm. Pasi u bë një vrasës i stërvitur në mënyrë perfekte, ai kalon në krizë kur klani dënon me vdekje një mik të tij. Me ndihmën e Mika, një agjente në Berlin e Europol që dëshiron të mposhtë organizatën, ai përgatit hakmarrjen e tij.

Ninja Assassin (2009) me Titra Shqip
Ninja Assassin (2009) me Titra Shqip
Ninja Assassin (2009) me Titra Shqip
Ninja Assassin (2009) me Titra Shqip
Ninja Assassin (2009) me Titra Shqip
Ninja Assassin (2009) me Titra Shqip
Ninja Assassin (2009) me Titra Shqip
Ninja Assassin (2009) me Titra Shqip
Ninja Assassin (2009) me Titra Shqip
Ninja Assassin (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ninja Assassin
Vlerësimi IMDb 6.3 70,180 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 1,025 vota

Regjizori

Aktorët

Rain isRaizo
Raizo
Naomie Harris isMika Coretti
Mika Coretti
Sung Kang isHollywood
Hollywood
Randall Duk Kim isTattoo Master
Tattoo Master
Rick Yune isTakeshi
Takeshi
Yuki Iwamoto isYakuza Couch
Yakuza Couch
Ben Miles isMaslow
Maslow
Linh Đan Phạm isPretty Ninja
Pretty Ninja
Lee Joon isTeenage Raizo
Teenage Raizo
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith 2005
Agent Revelation (2021)
Bullets, Blood & a Fistful of Ca$h (2006) me Titra Shqip
Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
The Wolverine 2013
Ready Player One (2018) me Titra Shqip
American Samurai 1992
Silent Trigger 1996
Fighting Fish (2012) me Titra Shqip
Dune 2021 me Titra Shqip
Terminator Salvation 2009
Delta Force 2: The Colombian Connection (1990)