Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 90 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Nightbooks (2021) me Titra Shqip

Nightbooks (2021) me Titra Shqip

Shkruani për jetën tuaj.Sep. 15, 2021USA103 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Alex (Winslow Fegley) është një fëmijë që i do historitë e frikshme, por kur burgoset në apartamentin modern të një shtrige të keqe (Krysten Ritter) në Nju Jork, ai takon një të burgosur tjetër të quajtur Yasmin (Lidya Jewett) dhe zbulon se duhet t’i tregojë një histori të re frike çdo natë për të mbijetuar.

Nightbooks (2021) me Titra Shqip
Nightbooks (2021) me Titra Shqip
Nightbooks (2021) me Titra Shqip
Nightbooks (2021) me Titra Shqip
Nightbooks (2021) me Titra Shqip
Nightbooks (2021) me Titra Shqip
Nightbooks (2021) me Titra Shqip
Nightbooks (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Nightbooks
Vlerësimi TMDb 7 32 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
Legion 2010
Highlander: The Source (2007)
Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip
The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip
Painted Skin (2008) me Titra Shqip
Kong: Skull Island 2017
Alice Through the Looking Glass (2016) me Titra Shqip
Wish Dragon (2021) me Titra Shqip
Burning Ghost (2019) me Titra Shqip