Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 139 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Night Teeth (2021) me Titra Shqip

Night Teeth (2021) me Titra Shqip

Ngjyrosni qytetin me ngjyrë të kuqe.Oct. 20, 2021United Kingdom107 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Për të fituar ca para, studenti i çuditshëm i kolegjit Benny (Jorge Lendeborg, Jr.) pranon të jetë shofer për një natë. Detyra e tij? Transportimi i dy vajzave të reja misterioze (Debby Ryan dhe Lucy Fry) nga festa në festë nëpër Los Anxhelos. I magjepsur nga sharmi i tyre, i riu shpejt zbulon se edhe dy klientët ndjejnë diçka për të … një etje të paepur për gjak. Nata del jashtë kontrollit dhe Beni e gjen veten në mes të një lufte klandestine midis fiseve vampire rivale dhe kujdestarëve të njerëzimit të udhëhequr nga vëllai i tij (Raúl Castillo), i gatshëm të bëjë gjithçka për të dërguar krijesat e rrezikshme përsëri në hije. Ndërsa afrohet agimi, Beni duhet të zgjedhë midis frikës dhe tundimit nëse do të mbijetojë dhe shpëtojë qytetin e engjëjve.

Night Teeth (2021) me Titra Shqip
Night Teeth (2021) me Titra Shqip
Night Teeth (2021) me Titra Shqip
Night Teeth (2021) me Titra Shqip
Night Teeth (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Night Teeth
Vlerësimi TMDb 6 26 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jawbone (2017)
Long Weekend (2009) me Titra Shqip
Hollow Man II 2006
Escape Room (2017) me Titra Shqip
Return of the Jedi 1983
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
Heroes Return (2021) me Titra Shqip
Hard Candy 2005
Citation 2020
Loaded (2008) me Titra Shqip
Sicario (2015) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip