Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Night in Paradise (2020)

Night in Paradise (2020)

Sep. 03, 2020South Korea131 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Tae-gu, pjestar i një bande kriminale të udhëhequr nga Z. Yang, përpiqet të rindërtojë jetën e tij për hir të motrës dhe nipit të tij të sëmurë. Kur këta të fundit vriten në një aksident nga dikush që synon ti bëjë atentat Tae-gu, ai, i tronditur, vendos të hakmerret. Eliminoni një shef tjetër bande dhe arratiset në ishullin Jeju.

Duke mos ditur që banda e tij tashmë e ka braktisur, ai takon Kuto dhe mbesën e tij Jae-yeon, të cilët po kujdesen për të. Jae-yeon po vdes nga një sëmundje, ndërsa Tae-gu ndjen se rreziku po afron. Situata ngatërrohet dhe Jae-yeon dhe Tae-gu, të cilët kanë humbur dëshirën për të jetuar, fillojnë të ndiejnë keqardhje për njëri-tjetrin.

Night in Paradise (2020)
Night in Paradise (2020)
Night in Paradise (2020)
Night in Paradise (2020)
Night in Paradise (2020)
Night in Paradise (2020)
Titulli origjinal 낙원의 밤
Vlerësimi IMDb 6.7 4,011 vota
Vlerësimi TMDb 7 109 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sherlock Holmes (2009)
Wrong Place, Wrong Time 2021
Austin Powers: International Man of Mystery 1997
13 Tzameti 2005
Seven Pounds 2008
Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip
Below Zero 2021 me titra shqip
The Usual Suspects 1995
Into the Beat (2020)
Locked In (2021)
X-Men Origins: Wolverine 2009
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip