Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Night Drive (2021) me Titra Shqip

Night Drive (2021) me Titra Shqip

Trafik i lehtë. Dreq i rëndë.Aug. 06, 2021USA82 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi humbi karrierën dhe gruan e tij, Russell nuk ka asgjë tjetër përveç veturës së tij, të cilën falë një aplikacioni ai e vë në shërbim të udhëtarëve që do të transportohen përreth. Monotonia e profesionit të tij të ri prishet kur ai pranon thirrjen nga Charlotte, një grua e re misterioze që e bind atë, me pagesë, të anulojë të gjitha angazhimet e tij të tjera për mbrëmjen. Do të jetë fillimi i një nate të çmendur jashtë çdo binari.

Night Drive (2021) me Titra Shqip
Night Drive (2021) me Titra Shqip
Night Drive (2021) me Titra Shqip
Night Drive (2021) me Titra Shqip
Night Drive (2021) me Titra Shqip
Night Drive (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Night Drive
Vlerësimi IMDb 5.4 277 vota
Vlerësimi TMDb 6 1 vota

Regjizori

Brad Baruh
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Looking Glass (2018) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip
Profile (2021) me Titra Shqip
The Circle (2017) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
Skinwalker Ranch (2013) me Titra Shqip
Operation Red Sea (2018) me Titra Shqip
Deadly Illusions (2021) me Titra Shqip
Beckett (2021) me Titra Shqip
How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip