Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip

Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip

Një natë finale për të shpëtuar ditën.Dec. 17, 2014United Kingdom98 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Kur atraksionet e Muzeut të Historisë Natyrore të New York-ut, të cilat marrin jetë natën, fillojnë të sillen në mënyrë jonormale, ish kujdestari Larry (Ben Stiller), kohët e fundit bëhet drejtor i operacioneve të natës, thirret për të zbuluar pse. Pllaka, e cila sjell me magji krijesat në jetë, ka filluar të prishet dhe mënyra e vetme për ta mbrojtur atë është në varrin e faraonit egjiptian Ahkmenrah në Muzeun Britanik. Me qëllim për të bërë gjithçka për të shpëtuar miqtë e tyre të natës, Larry, djali i tij Nick dhe tërheqjet u nisën për në Londër, ku do të zbulojnë sekretin e tryezës.

Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Night at the Museum: Secret of the Tomb
Vlerësimi IMDb 6.2 110,804 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 4,681 vota

Regjizori

Josh McLaglen
Regjizori

Aktorët

Ben Stiller isLarry Daley / Laaa
Larry Daley / Laaa
Robin Williams isTheodore Roosevelt
Theodore Roosevelt
Owen Wilson isJedediah Smith
Jedediah Smith
Steve Coogan isOctavius
Octavius
Ricky Gervais isDr. McPhee
Dr. McPhee
Dan Stevens isSir Lancelot
Sir Lancelot
Skyler Gisondo isNick Daley
Nick Daley
Rami Malek isAhkmenrah
Ahkmenrah
Patrick Gallagher isAttila the Hun
Attila the Hun
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004)
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Titra Shqip
Rose Island 2020
Blue Miracle (2021) me Titra Shqip
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
Cinderella (2021) me Titra Shqip
Star Wars: Episode I – The Phantom Menace 1999
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip
Deathstroke: Knights & Dragons – The Movie (2020) me Titra Shqip
The Scary House (2020)
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007)