Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip

Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip

Kur dritat fiken beteja ndizet.May. 20, 2009United States105 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Oficeri i sigurisë Larry Daley arrin në Institutin Smithsonian, një nga institucionet më të mëdha muzeale në botë, për të shpëtuar dy nga “miqtë” e tij: Jedediah dhe Octavius, të cilët janë transferuar në Smithsonian. Dhe edhe këtu, si në kapitullin e mëparshëm, Larry do të duhet të menaxhojë një seri “zgjimesh” shumë të levizshme gjatë natës.

Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Night at the Museum: Battle of the Smithsonian
Vlerësimi IMDb 6 182,056 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 5,415 vota

Regjizori

Josh McLaglen
Regjizori

Aktorët

Ben Stiller isLarry Daley
Larry Daley
Amy Adams isAmelia Earhart
Amelia Earhart
Owen Wilson isJedediah Smith
Jedediah Smith
Hank Azaria isKahmunrah / The Thinker / Abe Lincoln
Kahmunrah / The Thinker / Abe Lincoln
Robin Williams isTheodore Roosevelt
Theodore Roosevelt
Christopher Guest isIvan the Terrible
Ivan the Terrible
Alain Chabat isNapoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte
Steve Coogan isOctavius
Octavius
Ricky Gervais isDr. McPhee
Dr. McPhee
Bill Hader isGeneral George Armstrong Custer
General George Armstrong Custer
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
Finding ‘Ohana (2021)
The Boss Baby: Family Business (2021) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
Agent Revelation (2021)
Sniper: Ultimate Kill 2017
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Windtalkers (2002) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
Rogue One: A Star Wars Story 2016
Kickboxer 1989
Merlin and the War of the Dragons (2008) me Titra Shqip