Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Night at the Museum (2006) me Titra Shqip

Night at the Museum (2006) me Titra Shqip

Ku Historia Kthehet në Jetë.Oct. 20, 2006United States108 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Larry Daley, një roje nate në Muzeun e Historisë Natyrore të Nju Jorkut, po bën turneun e tij të zbulimit kur kafshët e mbushura dhe statujat e personazheve të vendosur në dhoma të ndryshme fillojnë të marrin jetë: Teddy Roosevelt, Christopher Columbus, Attila – gjithashtu si dinosaurët dhe kafshët e tjera të zhdukura – ata do t’i japin atij shumë telashe …

Night at the Museum (2006) me Titra Shqip
Night at the Museum (2006) me Titra Shqip
Night at the Museum (2006) me Titra Shqip
Night at the Museum (2006) me Titra Shqip
Night at the Museum (2006) me Titra Shqip
Night at the Museum (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Night at the Museum
Vlerësimi IMDb 6.4 322,094 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 7,976 vota

Regjizori

Josh McLaglen
Regjizori

Aktorët

Ben Stiller isLarry Daley
Larry Daley
Robin Williams isTheodore Roosevelt
Theodore Roosevelt
Dick Van Dyke isCecil Fredericks
Cecil Fredericks
Steve Coogan isOctavius
Octavius
Jake Cherry isNick Daley
Nick Daley
Bill Cobbs isReginald
Reginald
Owen Wilson isJedediah Smith
Jedediah Smith
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011)
Deadpool 2016
Fatherhood (2021) me Titra Shqip
Mortal Kombat 2021
Jason Bourne 2016
We Can Be Heroes (2020)
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip
Arlo the Alligator Boy (2021) me Titra Shqip
Wonder Woman 1984 2020
Batman: The Long Halloween, Part Two (2021) me Titra Shqip