Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
New York, I Love You (2008) me Titra Shqip

New York, I Love You (2008) me Titra Shqip

Çdo moment ... dashuria fillon.Sep. 06, 2008USA103 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nju Jorku, qyteti që nuk fle kurrë, është sfondi i një sërë historish dashurie që ndodhin në lagjet e tij më karakteristike dhe tipike (Tribeca, Central Park dhe Brooklyn) dhe duke ndjekur vështirësitë e të dashuruarve të rinj dhe të vjetër që luftojnë me problemet klasike të zemrës.

New York, I Love You (2008) me Titra Shqip
New York, I Love You (2008) me Titra Shqip
New York, I Love You (2008) me Titra Shqip
New York, I Love You (2008) me Titra Shqip
New York, I Love You (2008) me Titra Shqip
New York, I Love You (2008) me Titra Shqip
New York, I Love You (2008) me Titra Shqip
New York, I Love You (2008) me Titra Shqip
New York, I Love You (2008) me Titra Shqip
New York, I Love You (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal New York, I Love You
Vlerësimi IMDb 6.2 45,788 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 395 vota

Regjizori

Aktorët

Hayden Christensen isBen (segment
Ben (segment "Jiang Wen")
Andy García isGarry (segment
Garry (segment "Jiang Wen")
Rachel Bilson isMolly (segment
Molly (segment "Jiang Wen")
Natalie Portman isRifka Malone (segment Mira Nair)
Rifka Malone (segment Mira Nair)
Irrfan Khan isMansukhbhai (segment Mira Nair)
Mansukhbhai (segment Mira Nair)
Orlando Bloom isDavid Cooler (segment
David Cooler (segment "Shunji Iwai")
Christina Ricci isCamille (segment
Camille (segment "Shunji Iwai")
Maggie Q isJanice Taylor (segment
Janice Taylor (segment "Yvan Attal")
Ethan Hawke isWriter (segment
Writer (segment "Yvan Attal")
Chris Cooper isAlex (segment
Alex (segment "Yvan Attal")
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Stuart Little (1999) me Titra Shqip
The Double (2014) me Titra Shqip
Oxygen (2021)
Fifty Shades Darker (2017) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
Safety 2020
Godzilla 2014
A Whisker Away 2020
Kóblic (2016) me Titra Shqip
Mama Weed (2020)
Monamour (2006) me Titra Shqip
The Shawshank Redemption (1994) me Titra Shqip