Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 67 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx
New Gods: Nezha Reborn 2021

New Gods: Nezha Reborn 2021

Feb. 06, 2021China116 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

3000 vjet pasi djali-zot Nezha pushtoi Mbretin Dragua dhe zhduket në kohërat mitologjike, ai kthehet si një njeri i zakonshëm për të gjetur rrugën e tij për t’u bërë një hero i vërtetë.

New Gods: Nezha Reborn 2021
New Gods: Nezha Reborn 2021
Titulli origjinal 新神榜:哪吒重生
Vlerësimi IMDb 6.8 1,872 vota
Vlerësimi TMDb 8.6 176 vota

Regjizori

Zhao Ji
Regjizori

Aktorët

Yang Tianxiang isLi Yunxiang (voice)
Li Yunxiang (voice)
Zhang He isMasked Guy (voice)
Masked Guy (voice)
Xuan Xiaoming isLong Wang (voice)
Long Wang (voice)
Li Shimeng isDr. Su Junzhu (voice)
Dr. Su Junzhu (voice)
Keer Zhu isKasha (voice)
Kasha (voice)
Zhenhe Ling isThird Prince (voice)
Third Prince (voice)
Ruoban Liu isFather (voice)
Father (voice)
Zhang Yaohan isFather (voice)
Father (voice)
Guo Haoran isLi Yunxiang's Bother (voice)
Li Yunxiang's Bother (voice)
Zengzhi Gao isDonghai Yaksa (voice)
Donghai Yaksa (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Get the Goat 2021
Rogue One: A Star Wars Story 2016
The Patriot 2000
Transformers: Dark of the Moon 2011
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010)
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Batman: Soul of the Dragon 2021
Godzilla vs. Kong 2021
Rush Hour 3 2007
The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip