Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 36 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
National Lampoon’s Van Wilder 2002 me Titra Shqip

National Lampoon’s Van Wilder 2002 me Titra Shqip

No party gets started until it gets Wilder.Mar. 29, 2002Germany92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Van Wilder ka qenë në kolegj për shtatë vjet dhe – për inat të babait të tij – shumicën e kohës e kalon duke organizuar festa, aq sa ai është bërë një profesionist i vërtetë. Ndërkohë, Gwen, e cila shkruan për gazetën e universitetit, duhet të shkruajë një pjesë mbi Van, por ai është gjithmonë shumë i zënë për te dhënë intervistë. Atëherë vajza pastaj raporton atë që ka dëgjuar për të dhe artikulli nuk është shumë lavdërues. Më në fund të dy takohen ..

National Lampoon’s Van Wilder 2002 me Titra Shqip
Titulli origjinal National Lampoon's Van Wilder
Vlerësimi IMDb 6.4 104,730 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 1,374 vota

Regjizori

Walt Becker
Regjizori

Aktorët

Ryan Reynolds isVan Wilder
Van Wilder
Tara Reid isGwen Pearson
Gwen Pearson
Tim Matheson isVance Wilder Sr.
Vance Wilder Sr.
Kal Penn isTaj Mahal Badalandabad
Taj Mahal Badalandabad
Daniel Cosgrove isRichard Bagg
Richard Bagg
Paul Gleason isProfessor McDoogle
Professor McDoogle
Erik Estrada isErik Estrada
Erik Estrada
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

What Happened to Mr Cha? (2021) me Titra Shqip
Step Up (2006) me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
Oh, Ramona! (2019) me Titra Shqip
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
Coming 2 America 2021
Van Wilder 2: The Rise of Taj 2006 me Titra Shqip
A Taste of Christmas 2020
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1998
Last Summer (2021) me Titra Shqip
Piranha 3D (2010) me Titra Shqip
Only Lovers Left Alive (2013) me Titra Shqip