Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
National Lampoon Presents Dorm Daze 2003

National Lampoon Presents Dorm Daze 2003

Meso shumë.Sep. 26, 2003USA96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Krishtlindja është afër dhe në Kolegjin Billingsley, Styles McFee dëshiron t’i japë vëllait të tij Booker natën e parë të seksit.

Për këtë ai punëson prostitutën me emrin Dominique, por në të njëjtën kohë të së njëjtës ditë shfaqet një studente franceze, e quajtur vetë Dominique.

Në të njëjtën kohë, një student tjetër ngatërrohet me fituesin e një basti dhe ka 30,000 dollarë në dorë. Me pak fjalë, keqkuptimet gjithnjë e më të pamundura shumëfishohen.

National Lampoon Presents Dorm Daze 2003
Titulli origjinal National Lampoon Presents Dorm Daze 2003 me Titra Shqip
Vlerësimi IMDb 4.7 7,641 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 102 vota

Regjizori

Aktorët

James DeBello isCliff Richards
Cliff Richards
Chris Owen isBooker McFee
Booker McFee
Boti Bliss isDominique the Hooker
Dominique the Hooker
Marieh Delfino isGerri Farber
Gerri Farber
Courtney Gains isLorenzo the Black Hand
Lorenzo the Black Hand
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999
Rush Hour 1998
City Lights (1931)
Cursed 2005 me Titra Shqip
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Wheels of Fortune (2020)
Deadpool 2016
Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip
Eltilerin Savaşı 2020
Cooties (2014)
AK vs AK 2020
Austin Powers: International Man of Mystery 1997