Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 55 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Natasha 2007

Natasha 2007

Revenge is sweet.Nov. 06, 2007United Kingdom87 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E tmerruar pasi kishte parë vrasjen me gjak të ftohtë të shefit të saj dhe kushëririt të saj nga gangsterë të egër, një valltare ekzotike nga Rusia arratiset në Angli dhe merr identitetin e të afërmit të saj të vdekur vetëm për të zbuluar se pa marrë parasysh sa larg vraponi, nuk mund të shpëtoni kurrë e kaluara juaj. Duke arritur në Angli, valltarja e frikësuar merr emrin Natasha dhe hyn në një marrëdhënie pasionante me Christine..

Natasha 2007
Titulli origjinal Natasha
Vlerësimi IMDb 4.9 601 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 5 vota

Regjizori

Jag Mundhra
Regjizori

Aktorët

Algina Lipskis isAnna / Natasha
Anna / Natasha
Sheyla Shehovich isPetra Olescova
Petra Olescova
Richard Lintern isJohn Loomis
John Loomis
Serena Gordon isJan Loomis
Jan Loomis
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Red Dawn (2012) me Titra Shqip
Tubelight (2017) me Titra Shqip
The Virtuoso 2021
Lie with Me (2005) me Titra Shqip
Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life (2003) me Titra Shqip
Locked Up (2017) me Titra Shqip
Black Beauty (2020)
Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip
The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021) me Titra Shqip
Recalled (2021) me Titra Shqip
Love Is Strange (2014) me Titra Shqip
Survive the Game (2021) me Titra Shqip