Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 150 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Narco Sub 2021

Narco Sub 2021

A man will become a criminal to save his family.Feb. 07, 2021United States93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
1 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Twentieth Century Fox bleu skenarin për Narco Sub 2021 me titra shqip të David Guggenheim, me synimin për t’ia besuar projektin Tony Scott. Historia flet për trafikantët e drogës në Amerikën e Jugut dhe hilet e tyre për të shpërndarë mall në Shtetet e Bashkuara, madje duke përdorur nëndetëse për dërgesat.

Narco Sub 2021
Titulli origjinal Narco Sub
Vlerësimi IMDb 6.5 1,466 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 3 vota

Regjizori

Shawn Welling
Regjizori

Aktorët

Tom Vera isBruce Stryker
Bruce Stryker
Tom Sizemore isDEA Head Craig Ford
DEA Head Craig Ford
Lee Majors isDallas Chapman
Dallas Chapman
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Last Frontier (2020)
X-Men Origins: Wolverine 2009
Crisis 2021
Waar (2013)
The Delta Force (1986)
Journey to the Center of the Earth (2008) me Titra Shqip
Suicide Squad: Hell to Pay (2018) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Meander (2021) me Titra Shqip
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
The Last Thing He Wanted (2020) me Titra Shqip
Double Impact 1991