Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Naduvan (2021) me Titra Shqip

Naduvan (2021) me Titra Shqip

Sep. 24, 2021India123 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Filmi përshkruan jetën e një familjeje të lumtur, Kartikut, Madusë dhe vajzës së tyre të vogël Kavit. Shiva është bashkëpunëtor në fabrikën e tij. Guruja, një punëtor i fabrikës zbulon një sekret të madh në lidhje me Shivën dhe Madunë. Ai është në rrezik të madh.

Naduvan (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal நடுவன்
Vlerësimi IMDb 6.4 220 vota
Vlerësimi TMDb 8 1 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Hills Have Eyes 2006
Battleship (2012) me Titra Shqip
The Assassin (2015) me Titra Shqip
Jeepers Creepers 3 (2017) me Titra Shqip
Afghan Knights (2007) me Titra Shqip
A Sound of Thunder 2005
The Many Saints of Newark (2021) me Titra Shqip
The Strangers: Prey at Night (2018) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
Transference (2020)
Land (2021) me Titra Shqip
Fasten Your Seatbelts (2014) me Titra Shqip