Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
My Super Ex-Girlfriend (2006) me Titra Shqip

My Super Ex-Girlfriend (2006) me Titra Shqip

Ferri nuk ka tërbim si një super -grua e përbuzur.Jun. 20, 2006USA95 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Jenny / G-Girl bëhet tepër posesive, Matt vendos ta lërë atë, por ajo, duke u ndjerë e refuzuar, lëshon superfuqitë e saj. Ai fjalë për fjalë bën gjithçka në një përpjekje për të penguar Matt dhe kolegen të tij Hannah Lewis, me të cilën burri ka hyrë në një lidhje …

My Super Ex-Girlfriend (2006) me Titra Shqip
My Super Ex-Girlfriend (2006) me Titra Shqip
My Super Ex-Girlfriend (2006) me Titra Shqip
My Super Ex-Girlfriend (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal My Super Ex-Girlfriend
Vlerësimi IMDb 5.1 63,016 vota
Vlerësimi TMDb 5 1,105 vota

Regjizori

Ivan Reitman
Regjizori

Aktorët

Uma Thurman isJenny Johnson
Jenny Johnson
Luke Wilson isMatt Saunders
Matt Saunders
Eddie Izzard isProfessor Bedlam
Professor Bedlam
Rainn Wilson isVaughn Haige
Vaughn Haige
Wanda Sykes isCarla Dunkirk
Carla Dunkirk
Catherine Reitman isTV News Reporter
TV News Reporter
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Alien³ (1992) me Titra Shqip
Coming to America 1988
Outlander (2008) me Titra Shqip
Love Spreads (2021) me Titra Shqip
Bumblebee 2018
Extract (2009) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
A Beautiful Mind (2001) me Titra Shqip
Suicide Squad: Hell to Pay (2018) me Titra Shqip
The Kissing Booth (2018) me Titra Shqip
Breathe (2017) me Titra Shqip
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip