Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 71 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
My Son (2021) me Titra Shqip

My Son (2021) me Titra Shqip

Nov. 03, 2021France95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Edmond Murray është një baba i ri, djali i të cilit papritmas zhduket. Kthehet në qytetin ku jeton ish-gruaja e tij në kërkim të përgjigjeve, Edward e gjen veten gjithnjë e më të hutuar dhe të frikësuar kur bëhet e qartë se djali është rrëmbyer. I detyruar të hetojë vetë edhe në mjedise veçanërisht të errëta, Murray përfundon i përfshirë në një mister të thellë.

My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal My Son

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Meander (2021) me Titra Shqip
Away We Go (2009) me Titra Shqip
Things Heard & Seen 2021
Radhe: Your Most Wanted Bhai (2021)
Don’t Tell a Soul (2020)
The Courier 2020
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
How You Look to Me (2005) me Titra Shqip
Dear Christmas 2020
Hemel (2012) me Titra Shqip
Tully (2018) me Titra Shqip
Synchronic (2020) me Titra Shqip