Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
My Name Is Bruce 2007

My Name Is Bruce 2007

Fearless! Unstoppable! Ready For His Close-Up!Oct. 01, 2007United States86 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Aktori legjendar i filmave të serisë B, Bruce Campbell është ngatëruar me karakterin Ash – nga seriali Evil Dead – nga një grup fansash dhe është i detyruar të luftojë një përbindësh të vërtetë në një qytet të Oregonit

My Name Is Bruce 2007
My Name Is Bruce 2007
My Name Is Bruce 2007
Titulli origjinal My Name Is Bruce
Vlerësimi IMDb 6.2 23,790 vota
Vlerësimi TMDb 6 224 vota

Regjizori

Aktorët

Bruce Campbell isBruce Campbell
Bruce Campbell
Ali Akay isLittle Debbie
Little Debbie
Ariel Badenhop isBig Debbie
Big Debbie
James J. Peck isGuan-Di / Cavealien Monster
Guan-Di / Cavealien Monster
Kurt Rauf isCinematographer
Cinematographer
Mike Kallio isHack Director
Hack Director
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
Outsourced 2007 me Titra Shqip
Nobel Son (2007) me Titra Shqip
Good Luck Chuck (2007) me Titra Shqip
The Scary House (2020)
Bad Teacher (2011) me Titra Shqip
The Death and Return of Superman (2019) me Titra Shqip
Wicked (2021) me Titra Shqip
Wish Dragon (2021) me Titra Shqip
Journey to the Center of the Earth (2008) me Titra Shqip
Attila (2013) me Titra Shqip
The Evil Dead 1981 me titra shqip