Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip

My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip

Apr. 15, 2020United States89 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Dwight dhe Jessie luftojnë për të mbajtur gjallë vëllain e tyre të vogël të sëmurë. Për të pasur sukses në qëllimin e tyre, ata duhet ta ushqejnë atë me gjak njerëzor.

My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip
My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal My Heart Can't Beat Unless You Tell It To
Vlerësimi IMDb 6.2 438 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 3 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Shark in Venice 2008 me Titra Shqip
Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip
Blue Crush (2002) me Titra Shqip
The Unhealer (2020) me Titra Shqip
Growing Fangs (2021) me Titra Shqip
Afghan Knights (2007) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin: The Final (2021) me Titra Shqip
Taxi Driver (1976)
Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015) me Titra Shqip
Foxfire 1996
Changeling (2008) me Titra Shqip
Lower City (2005) me Titra Shqip