Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Murder Bury Win (2020)

Murder Bury Win (2020)

A movie about board games. And getting away with murder.Oct. 06, 2020United States90 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Tre shokë krijojnë një lojë të cilën synojnë ta ngrenë në vendin e parë si loja më e shitur. Gjërat marrin kthesë të papritur kur pa dashje vrasin partnerin e tyre dhe me principet e lojës mundohet ta kthejnë në krimin perfekt ku do shpëtojnë pa u lagur.

Murder Bury Win (2020)
Murder Bury Win (2020)
Murder Bury Win (2020)
Titulli origjinal Murder Bury Win
Vlerësimi IMDb 5.1 242 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 4 vota

Regjizori

Michael Lovan
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Judas and the Black Messiah 2021
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
The Circle (2017) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
Locked Down 2021
Madame Claude 2021
Man About Dog 2004
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
X-Men: Days of Future Past 2014
The Usual Suspects 1995
New Gods: Nezha Reborn 2021
Beneath a Sea of Lights 2020