Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Murder Bury Win (2020)

Murder Bury Win (2020)

A movie about board games. And getting away with murder.Oct. 06, 2020United States90 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tre shokë krijojnë një lojë të cilën synojnë ta ngrenë në vendin e parë si loja më e shitur. Gjërat marrin kthesë të papritur kur pa dashje vrasin partnerin e tyre dhe me principet e lojës mundohet ta kthejnë në krimin perfekt ku do shpëtojnë pa u lagur.

Murder Bury Win (2020)
Murder Bury Win (2020)
Murder Bury Win (2020)
Titulli origjinal Murder Bury Win
Vlerësimi IMDb 5.1 242 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 4 vota

Regjizori

Michael Lovan
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

CQ 2001
The Dig (2021)
The Midnight Sky 2020
Hemel (2012) me Titra Shqip
The Kissing Booth (2018) me Titra Shqip
Ken Park (2002) me Titra Shqip
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
Miranda Veil (2020) me Titra Shqip
A Broken Life (2007) me Titra Shqip
Revolver (2005)
Atonement (2007) me Titra Shqip