Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip

Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip

Marrja e botës me farsëMar. 20, 2014United Kingdom112 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I gjithë grupi i Muppets është në një turne botëror që i çon ata në disa nga fazat më të rëndësishme në Evropë. Duke udhëtuar midis Berlinit, Madridit dhe Londrës, Muppets e gjejnë veten të përfshirë ngadalë në një intrigë ndërkombëtare të orkestruar nga Kostandini, krimineli numër një dhe armiku vdekjeprurës i bretkosës Kermit dhe ndihmësit të tij të poshtër Dominik.

Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Muppets Most Wanted
Vlerësimi IMDb 6.4 33,129 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 648 vota

Regjizori

James Bobin
Regjizori

Aktorët

Ricky Gervais isDominic Badguy
Dominic Badguy
Ty Burrell isJean Pierre Napoleon
Jean Pierre Napoleon
Steve Whitmire isKermit the Frog / Foo-Foo / Statler / Beaker / Lips / Rizzo the Rat / Link Hogthrob / The Newsman (voice)
Kermit the Frog / Foo-Foo / Statler / Beaker / Lips / Rizzo the Rat / Link Hogthrob / The Newsman (voice)
Eric Jacobson isMiss Piggy / Fozzie Bear / Animal / Sam Eagle (voice)
Miss Piggy / Fozzie Bear / Animal / Sam Eagle (voice)
Dave Goelz isGonzo / Dr. Bunsen Honeydew / Zoot / Beauregard / Waldorf (voice)
Gonzo / Dr. Bunsen Honeydew / Zoot / Beauregard / Waldorf (voice)
Bill Barretta isPepe the King Prawn / Rowlf the Dog / Dr. Teeth / The Swedish Chef / Bobo the Bear / Big Mean Carl / Baby Boss / Carlo Flamingo / Leprechaun Security Guard (voice)
Pepe the King Prawn / Rowlf the Dog / Dr. Teeth / The Swedish Chef / Bobo the Bear / Big Mean Carl / Baby Boss / Carlo Flamingo / Leprechaun Security Guard (voice)
Matt Vogel isConstantine / Floyd Pepper / Sweetums / Pops / Robin / Lew Zealand / Crazy Harry / 80's Robot / Camilla / Uncle Deadly (voice)
Constantine / Floyd Pepper / Sweetums / Pops / Robin / Lew Zealand / Crazy Harry / 80's Robot / Camilla / Uncle Deadly (voice)
Peter Linz isWalter / Manolo Flamingo (voice)
Walter / Manolo Flamingo (voice)
Tom Hiddleston isThe Great Escapo
The Great Escapo
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Sound of Thunder 2005
We Can Be Heroes (2020)
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
My Super Ex-Girlfriend (2006) me Titra Shqip
Terminator Genisys 2015
Mission: Possible 2021
Pay Day (1922) me Titra Shqip
Peter Rabbit (2018) me Titra Shqip
Black Widow (2021) me Titra Shqip
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) me Titra Shqip
Alive (1993) me Titra Shqip