Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Mr. Nice (2010) me Titra Shqip

Mr. Nice (2010) me Titra Shqip

43 Pseudonime. 89 Linja telefonike. Kjo është historia e Howard Marks.Oct. 07, 2010United Kingdom121 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e Howard Marks, një nga trafikantët kryesorë ndërkombëtarë të hashashit dhe marihuanës të viteve 1980, i cili filloi biznesin e tij në Oksford kur zbuloi se po blinte më shumë mall sesa mund të pinte.

Mr. Nice (2010) me Titra Shqip
Mr. Nice (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mr. Nice
Vlerësimi IMDb 6.4 7,294 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 117 vota

Regjizori

Bernard Rose
Regjizori

Aktorët

Rhys Ifans isHoward Marks
Howard Marks
Chloë Sevigny isJudy Marks
Judy Marks
David Thewlis isJim McCann
Jim McCann
Luis Tosar isCraig Lovato
Craig Lovato
Crispin Glover isErnie Combs
Ernie Combs
Omid Djalili isSaleem Malik
Saleem Malik
Christian McKay isHamilton McMillan
Hamilton McMillan
Andrew Tiernan isAlan Marcuson
Alan Marcuson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

House of Flying Daggers (2004) me Titra Shqip
Limelight (1952) me Titra Shqip
Midnight at the Magnolia (2020)
Shame (2011) me Titra Shqip
North Hollywood (2021) me Titra Shqip
The Kindergarten Teacher (2018) me Titra Shqip
The Blind Side (2009) me Titra Shqip
Vampires vs. the Bronx 2020
Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) me Titra Shqip
Young & Beautiful (2013) me Titra Shqip
Narco Sub 2021
The Card Counter (2021) me Titra Shqip