Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 503 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Moxie 2021

Moxie 2021

Find your voice.Mar. 03, 2021United States111 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vivian është një gjashtëmbëdhjetë vjeçare me sa duket e ndrojtur që preferon të shkojë drejt dhe të mbetet pa u vënë re. Por kur ardhja e një studenti të ri e detyron atë të shqyrtojë sjelljen e arratisur të shokëve të saj të shkollës në shkollë, ajo e kupton se ajo duhet të thoshte mjaft.

E frymëzuar nga e kaluara rebele e nënës së saj, Vivian në mënyrë anonime boton Moxie, një fanzine klandestine që denoncon paragjykimet dhe gabimet e pësuara në shkollën e mesme, duke krijuar papritur një lëvizje të vërtetë. Duke e gjetur veten në qendër të këtij revolucioni, vajza krijon miqësi të reja me gra të reja dhe aleate duke kapërcyer rivalitetet midis bandave dhe klubeve dhe duke përballuar së bashku vështirësitë e adoleshencës.

Moxie 2021
Moxie 2021
Moxie 2021
Moxie 2021
Titulli origjinal Moxie
Vlerësimi IMDb 6.7 19,007 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 477 vota

Regjizori

Amy Poehler
Regjizori

Aktorët

Hadley Robinson isVivian Carter
Vivian Carter
Alycia Pascual-Peña isLucy Hernandez
Lucy Hernandez
Nico Hiraga isSeth Acosta
Seth Acosta
Sabrina Haskett isKaitlynn Price
Kaitlynn Price
Patrick Schwarzenegger isMitchell Wilson
Mitchell Wilson
Sydney Park isKiera Pascal
Kiera Pascal
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The King of Comedy (1982) me Titra Shqip
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
Afterlife of the Party (2021) me Titra Shqip
Atonement (2007) me Titra Shqip
The Mule (2018) me Titra Shqip
Full Speed (2016) me Titra Shqip
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
Minamata (2020) me Titra Shqip
Cadaver (2020) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
Maya the Bee: The Honey Games 2018
No Sudden Move (2021) me Titra Shqip