Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Moving McAllister (2007) me Titra Shqip

Moving McAllister (2007) me Titra Shqip

Rruga më pak e udhëtuar është gati të ketë disa shoqëri.Sep. 13, 2007United States89 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Rick Robinson, një praktikant i drejtësisë, është planifikuar të marrë provimin e jurisprudencës për vetëm katër ditë. I shqetësuar për të fituar pikë me shefin e tij z. McAllister, Rick pa mend mendon të ndihmojë burrin të lëvizë. Të nesërmen, Rick e gjen veten në një furgon në lëvizje nga Miami në Los Angeles, i shoqëruar nga mbesa e llastuar e McAllister dhe derri i saj i përkëdhelur.

Moving McAllister (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Moving McAllister
Vlerësimi IMDb 5.3 3,701 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 30 vota

Regjizori

Andrew Black
Regjizori

Aktorët

Ben Gourley isRick Robinson
Rick Robinson
Mila Kunis isMichelle McAllister
Michelle McAllister
Rutger Hauer isMaxwell McAllister
Maxwell McAllister
Billy Drago isThe Lady
The Lady
Peter Jason isMr. Robinson
Mr. Robinson
Cathrine Grace isMrs. Robinson
Mrs. Robinson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Psycho Goreman (2021) me Titra Shqip
The Cutting Edge 1992
Step Up Revolution (2012) me Titra Shqip
You Don’t Mess with the Zohan (2008) me Titra Shqip
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
Happiest Season 2020
Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) me Titra Shqip
One More Kiss 1999
Crazy About Her 2021
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
Free Guy 2021
The Lover (1992) me Titra Shqip