Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Motherly (2021) me Titra Shqip

Motherly (2021) me Titra Shqip

Sep. 01, 2021Canada90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kate dhe vajza e saj Beth jetojnë vetëm në një fermë të izoluar në pyll, por kur Kate ngadalë fillon të dyshojë se diçka e keqe po ndodh, instinktet e saj amtare vihen në provë.

Motherly (2021) me Titra Shqip
Motherly (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Motherly
Vlerësimi IMDb 6.2 148 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Crow (1994) me Titra Shqip
The Boy Next Door (2015) me Titra Shqip
Deadly Illusions (2021) me Titra Shqip
A Good Day to Die Hard (2013) me Titra Shqip
Passengers (2008) me Titra Shqip
Rest Stop: Don’t Look Back (2008) me Titra Shqip
13 Tzameti 2005
Infidel 2019
Perfect Stranger (2007) me Titra Shqip
Survive the Game (2021) me Titra Shqip
The Bourne Supremacy 2004
Wrong Turn 2021 me Titra Shqip