Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 53 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Mortal Kombat 1995

Mortal Kombat 1995

Nothing In This World Has Prepared You For This.Aug. 18, 1995United States101 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në fushën e Outworld një turne vendos (një herë për çdo brez) fatin e Tokës. Për nëntë breza Shang Tsung, një prift i lig që ushqehet me forcën e luftëtarëve rivalë të vrarë në luftime, i ka siguruar përparësi njërit prej mbrojtësve të tij. Këtë herë dy burra dhe një grua të ndihmuar nga një burrë i shenjtë thirren për të shmangur rrezikun.

 

Shënim: Mortal Kombat 1995 me Titra Shqip

Reflekse të shpejta, kostume të trillimeve mesjetare, një shfaqje e shkëlqyeshme e arteve marciale, efekte speciale me bollëk; shoqëruar me muzikë goditje dhe pajisje pseudofilozofike, duke pritur “lojën e fundit” përfundimtare. Shohim që filmi është i bazuar në një lojë të famshme video.

Mortal Kombat 1995
Mortal Kombat 1995
Mortal Kombat 1995
Mortal Kombat 1995
Mortal Kombat 1995
Mortal Kombat 1995
Mortal Kombat 1995
Mortal Kombat 1995
Mortal Kombat 1995
Mortal Kombat 1995
Titulli origjinal Mortal Kombat
Vlerësimi IMDb 5.8 111,578 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 1,547 vota

Regjizori

Aktorët

Robin Shou isLiu Kang
Liu Kang
Linden Ashby isJohnny Cage
Johnny Cage
Bridgette Wilson isSonya Blade
Sonya Blade
Talisa Soto isPrincess Kitana
Princess Kitana
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Made in Chinatown (2021)
Dune (1984) me Titra Shqip
The Crow (1994) me Titra Shqip
Waar (2013)
Send It! (2021) me Titra Shqip
The Map of Tiny Perfect Things 2021
Triple 9 (2016) me Titra Shqip
Locked In (2021)
The Bourne Legacy 2012
Death Toll (2008) me Titra Shqip
The Man with the Iron Fists 2 2015
The Hunger Games: Catching Fire (2013) me Titra Shqip