Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Moonbound (2021) me Titra Shqip

Moonbound (2021) me Titra Shqip

Një aventurë jashtë kësaj bote.Jun. 24, 2021Germany81 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pete i vogël fillon një udhëtim magjik së bashku me brumbullin Zoomzeman dhe Sandman për të shpëtuar motrën e tij të vogël nga zuzari Moon Man.

Moonbound (2021) me Titra Shqip
Moonbound (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Moonbound
Vlerësimi IMDb 5.2 134 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 16 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Amazing Spider-Man (2012) me Titra Shqip
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Warcraft (2016) me Titra Shqip
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
Message in a Cell Phone (2000) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
The Croods: A New Age 2020
Monster Hunter: Legends of the Guild (2021) me Titra Shqip
Captain America: The First Avenger (2011) me Titra Shqip
Madison 2001
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip