Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Monsters of Man 2020

Monsters of Man 2020

Nov. 19, 2020Australia132 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një kompani robotike bën një aleancë me një agjent të korruptuar të CIA-s për një operacion ushtarak të paligjshëm dhe të paautorizuar që synon t’i japë kompanisë një kontratë fitimprurëse të furnizimit ushtarak. Gjashtë mjekë nga një organizatë bamirësie janë dëshmitarë të masakrës brutale të fshatarëve të pafajshëm dhe, në një lojë si me macja e miun, bëhen objektivat e rinj që do të eliminohen.

Monsters of Man 2020
Monsters of Man 2020
Monsters of Man 2020
Titulli origjinal Monsters of Man
Vlerësimi IMDb 5.3 3,952 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 170 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Man of Steel (2013) me Titra Shqip
Parallel 2021
X-Men: Days of Future Past 2014
CQ 2001
Stowaway 2021
Superman: Man of Tomorrow (2020) me Titra Shqip
Species: The Awakening 2007
The Death and Return of Superman (2019) me Titra Shqip
Space Sweepers 2021
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
Skylines 2020
Terminator 3: Rise of the Machines 2003