Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Monster’s Ball 2001

Monster’s Ball 2001

A lifetime of change can happen in a single moment.Jun. 07, 2001United States113 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në jugu të Shteteve të Bashkuara: Ashtu si babai i tij Buck, Hank Grotowski gjithashtu punon në parcellën e dënimit me vdekje në burgun vendas. Roja i burgut mësoi të ishte i ftohtë, ndryshe nga djali i tij Sonny, i cili ndoqi hapat e tij. Të dy janë akuzuar për ekzekutimin e Lawrence Musgrove, një i burgosur që pëlqen të bëjë portrete: por kur Hank takon Leticia dhe Tyrell, gruaja dhe djali i të dënuarit, idetë e tij ndryshojnë …

Monster’s Ball 2001
Monster’s Ball 2001
Monster’s Ball 2001
Monster’s Ball 2001
Monster’s Ball 2001
Monster’s Ball 2001
Monster’s Ball 2001
Monster’s Ball 2001
Titulli origjinal Monster's Ball
Vlerësimi IMDb 7 83,806 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 644 vota

Regjizori

Marc Forster
Regjizori

Aktorët

Billy Bob Thornton isHank Grotowski
Hank Grotowski
Halle Berry isLeticia Musgrove
Leticia Musgrove
Heath Ledger isSonny Grotowski
Sonny Grotowski
Sean Combs isLawrence Musgrove
Lawrence Musgrove
Coronji Calhoun isTyrell Musgrove
Tyrell Musgrove
Peter Boyle isBuck Grotowski
Buck Grotowski
Yasiin Bey isRyrus Cooper
Ryrus Cooper
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rush (2013) me Titra Shqip
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
The Beast 2020
Diary of a Mad Black Woman 2005
Pieces of a Woman 2020
The Sixth Sense 1999
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
Notorious Nick (2021) me Titra Shqip
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
Among Wolves (2010) me Titra Shqip
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Jaded 1998