Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Monsters and Men (2018) me Titra Shqip

Monsters and Men (2018) me Titra Shqip

Një moment mund të ndryshojë gjithçka.Sep. 22, 2018United States96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Policia vret një burrë me ngjyrë. Episodi fatkeq tregohet me sytë e atij që filmoi skenën, të një polici afrikano -amerikan dhe të një nxënësi të shkollës së mesme, një fenomen basketbolli, i shtyrë për të marrë një qëndrim.

Monsters and Men (2018) me Titra Shqip
Monsters and Men (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Monsters and Men
Vlerësimi IMDb 5.9 2,052 vota
Vlerësimi TMDb 6 41 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Courier 2020
True Mothers (2020) me Titra Shqip
Come and See 1985
Ex Drummer (2007) me Titra Shqip
Wild Orchid (1989) me Titra Shqip
Disclosure 1994
Notorious Nick (2021) me Titra Shqip
Like Father (2018) me Titra Shqip
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Sex and Breakfast (2007) me Titra Shqip
Inland Empire 2006
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip