Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 79 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Monster Trucks (2016) me Titra Shqip

Monster Trucks (2016) me Titra Shqip

Njihuni me Creech.Dec. 21, 2016Canada104 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tripp është një nxënës i shkollës së mesme i bllokuar në një qytet të vogël në zemër të Shteteve të Bashkuara, një realitet shumë i ngushtë për të. Dëshira e tij më e madhe është ta lërë pas, të përballet me jetën e madhe atje. Mundësia vjen kur një fabrikë vaji shpërthen, duke zbuluar një përbindësh, të cilin Tripp mëson ta njohë dhe ta fshehë. Miqësia e jashtëzakonshme që lind do ta bëjë djalin të gjejë rrugën e tij.

Monster Trucks (2016) me Titra Shqip
Monster Trucks (2016) me Titra Shqip
Monster Trucks (2016) me Titra Shqip
Monster Trucks (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Monster Trucks
Vlerësimi IMDb 5.7 16,206 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 635 vota

Regjizori

Chris Wedge
Regjizori

Aktorët

Lucas Till isTripp Coley
Tripp Coley
Jane Levy isMeredith
Meredith
Amy Ryan isCindy Coley
Cindy Coley
Rob Lowe isReece Tenneson
Reece Tenneson
Danny Glover isMr. Weathers
Mr. Weathers
Barry Pepper isSheriff Rick
Sheriff Rick
Frank Whaley isWade Coley
Wade Coley
Thomas Lennon isDr. Bill Dowd
Dr. Bill Dowd
Aliyah O'Brien isJunior Scientist
Junior Scientist
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Max Cloud (2020)
Sicario (2015) me Titra Shqip
Senior Moment 2021
Outside the Wire 2021
Paagal (2021) me Titra Shqip
The Man with the Iron Fists 2012
Love Spreads (2021) me Titra Shqip
Nobody 2021 me Titra Shqip
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
Wild Dog 2021
Love Actually (2003) me Titra Shqip
Shadow in the Cloud 2020