Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 68 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Monster Hunter: Legends of the Guild (2021) me Titra Shqip

Monster Hunter: Legends of the Guild (2021) me Titra Shqip

Shpresë. Frikë. Kënaqësi. Dhimbje. Përleshje. Mbijetesë.Aug. 12, 2021USA58 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Njerëzit, natyra dhe përbindëshat gjigantë bashkëjetojnë në të njëjtën botë duke ruajtur një ekuilibër të pasigurt. Një i ri i quajtur Aiden, një gjuetar i vetëquajtur, mbron fshatin e tij të izoluar. Një ditë ai zbulon se një përbindësh misterioz i quajtur Plaku Dragua kërcënon fshatin ku jeton. Për ta shpëtuar, Aiden niset për një udhëtim drejt së panjohurës me Julius, një gjahtar i aftë i organizates dhe shokët e tij.

Monster Hunter: Legends of the Guild (2021) me Titra Shqip
Monster Hunter: Legends of the Guild (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Monster Hunter: Legends of the Guild
Vlerësimi IMDb 5.2 711 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 30 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ragnarok (2013) me Titra Shqip
Die in a Gunfight (2021) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
Scarlett (2020) me Titra Shqip
Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith 2005
Hero Dog: The Journey Home 2021
Lone Survivor (2013) me Titra Shqip
X-Men: First Class 2011
Out of Reach 2004
Gorgeous 1999 me Titra Shqip
Solo: A Star Wars Story 2018