Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 116 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Monster Hunter 2020 me titra shqip

Monster Hunter 2020 me titra shqip

Behind our world, there is another.Dec. 03, 2020Germany104 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas botës sonë, ekziston një tjetër: një botë e populluar nga përbindësha të rrezikshëm dhe të fuqishëm që dominojnë territorin e tyre me një egërsi vdekjeprurëse. Kur togerja Artemis (Milla Jovovich) dhe ekipi i saj i veçantë transportohen përmes një portali nga bota jonë në të renë, ata mbeten pa fjalë. Në përpjekjen e saj të dëshpëruar për t’u kthyer në shtëpi, togerja trime takon një gjahtar misterioz (Tony Jaa), aftësitë unike të të cilit i kanë lejuar të mbijetojë në këtë tokë armiqësore. Të ballafaquar me sulme të pamëshirshme dhe të tmerrshme nga monsters, luftëtarët bashkohen për të luftuar dhe për të gjetur një mënyrë për t’u kthyer në shtëpi.

Monster Hunter 2020 me titra shqip
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Titulli origjinal Monster Hunter
Vlerësimi IMDb 5.3 37,210 vota
Vlerësimi TMDb 7 1,719 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Occupation: Rainfall (2021) me Titra Shqip
Alice Through the Looking Glass (2016) me Titra Shqip
The Green Knight (2021) me Titra Shqip
Wolfwalkers 2020
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip
Detective Chinatown 3 (2021) me Titra Shqip
Slate (2020) me Titra Shqip
Alleyway (2021) me Titra Shqip
The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip
Wanted (2008)
Adrift (2018) me Titra Shqip
Overrun (2021) me Titra Shqip