Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 79 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Monster Family 2 (2021) me Titra Shqip

Monster Family 2 (2021) me Titra Shqip

Askush nuk eshte perfektOct. 28, 2021USA103 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për të çliruar Baba Yaga dhe Renfield nga kthetrat e gjuetarit të përbindëshave Mila Starr, anëtarët e familjes Wishbone shndërrohen edhe një herë në vampir, përbindësh, mumje dhe ujk të Frankensteinit. Të ndihmuar dhe inkurajuar nga tre lakuriqët e tyre të përkëdhelur, Wishbones do të fluturojnë nëpër botë, do të bëjnë njohje të reja monstruoze dhe do të kuptojnë se “askush nuk është i përsosur”. Në fund të fundit, edhe ata me defekte mund të gjejnë lumturi.

Monster Family 2 (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Monster Family 2
Vlerësimi IMDb 5.9 44 vota
Vlerësimi TMDb 6 3 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tomorrow Never Dies (1997) me Titra Shqip
Zack Snyder’s Justice League 2021
The Hunger Games (2012) me Titra Shqip
Father There Is Only One 2 (2020) me Titra Shqip
Adventures of Rufus: The Fantastic Pet (2021) me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction 2014
Mission: Impossible – Rogue Nation (2015) me Titra Shqip
The Crossing (2020) me Titra Shqip
Kickboxer 2: The Road Back 1991
Happy Family (2018) me Titra Shqip
Jumanji: Level One 2021
Rose Island 2020