Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Monster (2018)

Monster (2018)

No one has any idea who I am.Jan. 22, 2018United States98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Steve Harmon, një student 17-vjeçar dhe regjizor aspirues, nga prokurori quhet një përbindësh. I akuzuar për një krim që ai pretendon se nuk e kreu, Steve përballet me një betejë komplekse ligjore dhe rrezikon të kalojë pjesën tjetër të jetës së tij në burg.

Monster (2018)
Monster (2018)
Monster (2018)
Monster (2018)
Monster (2018)
Monster (2018)
Monster (2018)
Titulli origjinal Monster
Vlerësimi IMDb 6.5 3,466 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 98 vota

Regjizori

Aktorët

Jeffrey Wright isMr. Harmon
Mr. Harmon
Jennifer Hudson isMrs. Harmon
Mrs. Harmon
Jennifer Ehle isKatherine O'Brien
Katherine O'Brien
Tim Blake Nelson isLeroy Sawicki
Leroy Sawicki
John David Washington isRichard 'Bobo' Evans
Richard 'Bobo' Evans
A$AP Rocky isWilliam King
William King
Lovie Simone isRenee Pickford
Renee Pickford
Nas isRaymond 'Sunset' Green
Raymond 'Sunset' Green
Jharrel Jerome isOsvaldo Cruz
Osvaldo Cruz
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Judas and the Black Messiah 2021
Ride or Die 2021 me Titra Shqip
News of the World 2020
Fear of Rain 2021
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
We Can Be Heroes (2020)
High Life (2009) me Titra Shqip
Shame (2011) me Titra Shqip
The Last Shift 2020
Franklyn (2008) me Titra Shqip
Double Impact 1991
Sicario (2015) me Titra Shqip