Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 41 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Mondo Hollywoodland (2021) me Titra Shqip

Mondo Hollywoodland (2021) me Titra Shqip

Eksploroni titanët, çudibërësit dhe ëndërrimtarët.Aug. 03, 2021United States104 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Një tregtar kërpudhash dhe një burrë nga dimensioni i 5 -të bashkëpunojnë në Hollivud për të gjetur kuptimin e “Botës”.

Mondo Hollywoodland (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mondo Hollywoodland
Vlerësimi IMDb 6.7 155 vota

Regjizori

Janek Ambros
Regjizori

Aktorët

Chris Blim isNormand Boyle
Normand Boyle
Ted Evans isThe Man from the 5th Dimension
The Man from the 5th Dimension
Flannery Lunsford isInebriated Man
Inebriated Man
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Idiocracy 2006 me Titra Shqip
Pandorum 2009
Ant-Man 2015
Reminiscence (2021) me Titra Shqip
Paint 2020
Ask Bu Mu? (2018) me Titra Shqip
Intern 2000
Sex and the City (2008) me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
Kill Switch (2017) me Titra Shqip
Detective Chinatown 2 (2018) me Titra Shqip
COVID-21: Lethal Virus (2021) me Titra Shqip