Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Monday (2021)

Monday (2021)

Love is no small thing.Apr. 16, 2021United Kingdom116 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e dy amerikanëve vetëshkatërrues të cilët, duke u ndarë midis Athinës dhe ishujve Grekë, përjetojnë një cunami të një natyre romantike.

Monday (2021)
Titulli origjinal Monday
Vlerësimi IMDb 6.2 2,133 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 68 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Don’t Tell a Soul (2020)
A Man Apart (2003) me Titra Shqip
Good Time Max (2008) me Titra Shqip
The Voyeur (1994) me Titra Shqip
Lovecut 2020
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
Palmer (2021)
Lie with Me (2005) me Titra Shqip
Cherry 2021
Cruel Intentions 2 2000
Edge of Darkness (2010) me Titra Shqip